Tak třeba karta, která je hned na tři věci. Nechci si tu třetí sice raději ani představit, ale jsem si jist, že za méně peněz dostanu více služeb, to snad chápe každý. Anebo auta. Někdy vyhlížím z okna, že mi nový vůz přivezou až k domu a doplatí za laskavost, když s ním zacouvám do garáže.

 Nejvíce však vzhlížím k reklamám na lesklé vlasy, u kterých se netřepí konečky. Vždy mě to štvalo, ale bojovat jsem proti tomu neuměl. Výsledkem bylo, že vlasů mám kritický nedostatek a ten zbytek natolik krátký, že se ještě nestačí třepit. A k tomu se mi leskne místo vlasů celá hlava, ale proč zoufat, vždyť prostředků na růst vlasů je neúrekom...jak říkají Slováci.

 Některé reklamy jsou přímo ze života nebo v podání Pepiho přímo z kuchyně. Doby, kdy mi tuto oblíbenou místnost hyzdily různé mixéry, odštavňovače a pánve určené k přepalování tuku, jsou v nenávratnu. Díky lotosovému efektu používám pouze zelenou. Když mám vztek, bez obav do ni praštím kladivem. Zaručeně čerstvé koktejly zase míchám v rotační obracečce. Vždyť se dá tak snadno umýt. I kdyby něco upadlo, nemusím hledat hadru, smeták, lopatku...stačí parní vysavač. Lze jej snadno získat také přímo od prodejce a ještě Vám doma předvede, jaký jste čuňata, ale k tomuto kroku ještě nejsem odhodlán. Co kdyby vysavač opravdu odhalil, že mám doma stejně zašpiněno, jak v reklamách odhalí bezkonkurenční přístroj.

Že vysedávám jen u televize? Pouhé zdání. Na půdě jsem zrušil šňůry na prádlo a zřídil tělocvičnu. Proč utrácet za drahou posilovnu, stačilo nakoupit pár univerzálních strojů a měli byste vidět, jak mám ploché břicho. A přitom se od rána cpu, co hrdlo ráčí. Tomu říkám život.

 Úplně jsem zapomněl na vložky. Always je záruka luxusu a kvality, něco jako Mercedes v autech. Tak tenká...tak pohodlná i na diskošku můžu bez omezení, a teď je mají v akci...no nekup to za ty prachy. Jen mám trochu obavy, že začnu víc vysedávat po hospodách.